Müşteri Hizmetleri

Hakkımızda

Mets Spor Firması; Mets Spor firmasının misyonu ; müşterilerinin tüm spor malzemeleri ve tekstil ihtiyaçlarını bir noktadan temin etmelerini sağlamak. Hızlı ve uygun fiyatlarla,kaliteli ürünleri müşterilerine sunmaktır. Bu misyonla 2004 yılında yola çıkan Mets Spor, bugün birçok markanın ana bayisi ve dağıtıcısıdır. Firmamız, kendi ‘METS’ markası altında da aksesuar ve tekstil üretimi yapmaktadır.

Türkiye’nin dört bir tarafında,gerek bayileri aracılığı, gerek kendi satış ekibimizle; kamu kurum kuruluşları, okullar ve spor kulüpleriyle olan çalışmalarımız sonucunda, “Mets Spor” ,Türkiye’nin önde gelen spor firmaları arasına kısa sürede adını yazdırmıştır. Bu marka bilinirliği ve güvenirliğinin ana sebebi, ”Kaliteden ödün vermeyen , müşteri memnuniyeti odaklı ve satış sonrası faaliyetleri sürecini iyi yöneten firma.” olma arzusundan kaynaklanır.

Spor ürünleri alanında hızla yükselen firmamız 2004 yılında kuruldu. Başlangıçta, perakende sektöründe hizmet veren firmamız, 2013 yılında ise tamamen spor aksesuarları, tekstil ürünlerinde üretim aşamasına geçtik. Yurt içi satışlarının yanında, üretim aşaması ile ithalat ve ihracat yapan bir kuruluş haline geldik.

2016 yılında Denizli ve Ankara illerinde kendi şubelerimizi açtık.

Mets Spor Firması ;

Ürünlerini dünya standartlarında üretmektedir.
DIADORA markası Takım Sporları üretici lisanslı Türkiye distribütörüdür.
Samsun merkez ilçelerinden Canik’te, 4000 metrekare kapalı alanda yerleşmiş durumdayız.
Türkiye’nin 30'dan fazla ilinde bulunan bayilerimizle müşterilerimize hizmet veriyoruz.
Forma satışı için www.metsforma.com üzerinden hizmet vermektedir.

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.