Müşteri Hizmetleri

İade ve Değişim

Satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?

 

Mets Spor'dan verdiğiniz siparişinizi teslim aldıktan sonra ürünlerinizden kaynaklanan bir problemden (kargo hasarı, üretim hatası, cayma hakkı, vs) dolayı ürünlerinizi iade etmek istiyorsanız, ürünlerin elinize geçtiği tarihten itibaren en geç 14 gün içerisinde, web sitemiz üzerinden iade talebi oluşturarak göndermeniz gerekmektedir. Sipariş numaranız ya da adınızı yazarak göndermeniz yeterlidir. Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır. Yasa gereği kargo ile paket teslimleri esnasında (ürün kabul ve iadelerinde) müşterinin TC kimlik numarası zorunludur.
 

Satın aldığım ürünü nasıl değiştirebilirim?

 

Online sitemiz üzerinden ürün değişimi yapılamamaktadır.
 

İade kargosu ücreti ödeyecek miyim?

 

İade kargo ücreti şirketimize aittir. İade ürün veya ürünler MNG Kargo ile adresimize gönderilmelidir.
 

İade etme süresi kaç gündür?

 

İade etme süresi, Tüketici Kanunu'ndaki, "Sebep Göstermeden Cayma Hakkı" maddesine göre, ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gündür.
 

İade işleminden ne kadar zaman sonra geri ödeme hesabıma yansır?

 

İade ettiğiniz ürünlerin iade şartlarına uygunluğunu kontrol edilmektedir. İadenin hesabınıza yansıma süresi, bankaya talimat verildikten sonra 3 iş günüdür.
 

İade koşulları nelerdir?

 

-  Ürünü orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış, kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle tarafımıza ulaştırmanız, 
-  Ürünü, tarafınıza teslim edildiği andaki hali ile geri vermekle, kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybını ödemekle yükümlüsünüz.
- Ürününüz tarafımıza ulaştıktan sonra, ilgili birimlerce incelenecek ve iadesi için onay verilecektir. Bu süreç ortalama 2-5 iş gününü kapsamaktadır.
 

İade edeceğim ürünü hangi adrese gönderebilirim?

 

Mets Spor Tekstil Eğitim Ticaret LTD ŞTİ

Vergi Dairesi - No :  19 Mayıs / 620 039 9817

Adres : Karşıyaka Mahallesi İlkbahar Sokak No: 7 CANİK / SAMSUN

Tel :  0 (362) 228 55 48

Fax :  0 (362) 228 29 33

Email :  info@metsspor.com


Mesai Saatlerimiz
Hafta içi : 09:00 - 19:00
Cumartesi : 09:00 - 16:00


 

 

 

PlatinMarket® E-Ticaret Sistemi İle Hazırlanmıştır.